Wij maken gebruik van cookies om je ervaring op onze website te optimaliseren. Meer informatie en instellingen.
Wandhangkast glazen schuifdeur 160cm
Niet op voorraad
- Levertijd
- Indien voorradig. Voor 12.00 uur besteld, volgende werkdag geleverd
Artikelnummer
ET316K
€ 630,00
Excl. BTW
€ 762,30
Inomak wandhangkast met glazen schuifdeuren ET316K
Deze Inomak wandhangkast is 160 cm breed en is voorzien van glazen schuifdeuren.
Inomak wandhangkast pluspunten
- 8 mm dik veiligheidsglas
- Europese kwaliteit
- Rvs uitgevoerd met glazen schuifdeuren
Deze Inomak wandhangkast is 160 cm breed en is voorzien van glazen schuifdeuren en 2 vaste schappen. De glazen schuifdeuren zijn gemaakt van 8 mm dik veiligheidsglas.
Inomak ET316K kenmerken
- 2 vaste schappen
- Glazen schuifdeuren
- Glazen schuifdeuren zijn vervaardigt uit 8 mm dik veiligheidsglas.
- Uitgevoerd in roestvrij staal AISI 304 18/8-10.
| Merk | Inomak |
|---|---|
| Artikelnummer | ET316K |
| EAN code | 5212016700187 |
| Afmetingen | 1600 x 333 x 692 mm |
| Materiaal schuifdeuren | Glas |
| Aantal schappen | 2 vaste schappen |
| Gewicht bruto | 39 kg |
| Gewicht netto | 35 kg |
| Materiaal inwendig | RVS 304 18/8-10 |
| Materiaal uitwendig | RVS 304 18/8-10 |
| Levertijd | Indien voorradig. Voor 12.00 uur besteld, volgende werkdag geleverd |
Schrijf je eigen review



