Wij maken gebruik van cookies om je ervaring op onze website te optimaliseren. Meer informatie en instellingen.
Wandhangkast rvs schuifdeur 160cm
Niet op voorraad
- Levertijd
- Indien voorradig. Voor 12.00 uur besteld, volgende werkdag geleverd
Artikelnummer
ETS316A
€ 815,00
Excl. BTW
€ 986,15
Inomak wandhangkast met rvs schuifdeuren ETS316A
Deze Inomak wandhangkast is 160 cm breed en is voorzien van dubbelwandige geïsoleerde rvs schuifdeuren.
Inomak wandhangkast pluspunten
- Dubbelwandige geïsoleerde rvs schuifdeuren
- Schuifdeur met geïntegreerde s-handgreep
- Europese kwaliteit
- Volledig rvs uitgevoerd
Deze Inomak wandhangkast is 160 cm breed en is voorzien van dubbelwandige geïsoleerde rvs schuifdeuren en 1 in hoogte verstelbaar schap.
Inomak ETS316A kenmerken
- Dubbelwandige geïsoleerde rvs schuifdeuren
- In hoogte verstelbaar schap
- Schuifdeuren voorzien van geïntegreerde s-handgreep.
- Uitgevoerd in roestvrij staal AISI 304 18/8-10.
| Merk | Inomak |
|---|---|
| Artikelnummer | ETS316A |
| EAN code | 5212016700224 |
| Afmetingen | 1600 x 403 x 692 mm |
| Materiaal schuifdeuren | Rvs |
| Aantal schappen | 1 verstelbaar schap |
| Gewicht bruto | 45 kg |
| Gewicht netto | 40 kg |
| Materiaal inwendig | RVS 304 18/8-10 |
| Materiaal uitwendig | RVS 304 18/8-10 |
| Levertijd | Indien voorradig. Voor 12.00 uur besteld, volgende werkdag geleverd |
Schrijf je eigen review



